SEVGİLİSİNİN VASİYETİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLMEK İÇİN OYUNCAK BEBEĞE DÖNÜŞTÜ
Estetik Ameliyatları

Günümüzde kendini Barbie oyuncak bebeklerine benzetmek amaciyla; zaman, emek ve bolca para harcayanların sayısı gün geçmiyor ki artsın.  İşte o kişilere son eklenenlerden biri de Brezilyalı model Jennifer Pamplona oldu. Fakat onun hikayesi diğerlerinden oldukça farklı ve hüzünlü.

Sao Paolo'da yaşayan 24 yaşındaki Pamplona, iki yıllık bir süreç sonunda kendini tamamen Barbie bebeğe benzetti. Üstelik de bunu genç yaşında hayata veda eden sevgilisinin vasiyetini yerine getirmek için yaptığını belirtti. Harcadığı para ise tam 80 bin sterlin yani yaklaşık 370 bin TL.

Pamplona'yı bu değişikliği yapmaya iten olay ise iki yıl önce erkek arkadaşı Celso Santebanes'i lösemiden kaybetmesi olmuş.


Aslında Pamplona'nın estetik bağımlılığı bu olaydan yıllar önce henüz 17 yaşındayken başladı. Önce göğüslerini büyütmek için bıçak altına yattı Pamplona. Bunun da sebebi okuldayken arkadaşları zayıflığı ile kendisiyle alay ettiği için yaptığını anlattı Pamplona. Daha dolgun hatlara sahip olmak için yaptığı ilk şey de göğüslerini büyütmek oldu.

Daha sonra da bir TV programında sunuculuğa başladı. Bu dönemde de kendini estetik operasyonlarla Barbie'nin sevgilisi Ken bebeğe benzeten Celso Santebanes ile tanıştı. İkili arasında bir aşk başladı.

Ancak Sentabenes'in lösemi yüzünden ölmesiyle Pamplona büyük bir depresyon yaşadı. Genç kadın, Barbie bebeğe dönüşmeyi de büyük acısına çare olarak gördü. Ondan sonra da kendini Barbie bebeğe dönüştürmeye karar verdi.

2015 yılında tam dokuz kez estetik operasyon geçirdi. Dudaklarından kalçasına her yerini yeniletti.


Jennifer Pamplona bütün bu olanları: "Benim amacım tamamen bir oyuncak bebeğe dönüşmek. Herkesin beni Barbie'nin daha kıvrımlı Brezilya versiyonu olan Suzi diye çağırması" diyerek ifade etti.

Pamplona sözlerini şöyle devam etti: "Her şey sevgilimin ölümünden sonra başladı. Kendimi iyi hissetmenin tek yolunun bu olduğuna karar verdim. Bir TV programına katıldım ve hayallerimi burada gerçekleştirmeye karar verdim. Çünkü ölene sevgilimin hayali benim bir Barbie bebeğe dönüşmemdi."

Doktorlar daha fazla estetik ameliyat gecirmemesi gerektigini, sağlık açısından daha zor dönemlere gireceğini belirtiyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları