İçerde 36. Bölüm Fragmanları ve Tahminleri!
İçerde dizisinde 36. bölümde neler yaşanacak ve neler olacak işte fragmanlar ve tahminler sizlerle...

     İçerde dizisinin geçtiğimiz bölümünde yani 35. bölümün sonunda beklediğimiz an geldi, Sarp ve Mert kardeş olduklarını öğrendiler. 36. bölüme geçmeden önce 35. bölümde oynanan oyundan söz edelim biraz. Coşkun daha önce Mert'e Umut olduğunu söylemiştir ve ailesini Mert'e vermiştir. Peşinden Celal'de gelecek işte o zaman benim söylediklerimin doğru olduğunu anlarsın diye bir oyun planlar. Bu oyunda hem Celal Coşkun'u öldü bilecek hemde Mert abisine kavuşacak.

     36. bölümde Celal Mert'in ailesini öğrendiğini bilmediği için Mert içerideki adam olacak. Sarp ve Mert beraber hareket ederek Celal'in sonunu hazırlayacaklar. Tabi bu oyunlar oynanırken bir sorunları daha var Sarp tüm polis ekipleri tarafından aranmaktadır. Bu sorununda Mert artık abisini korumak için Yusuf Müdür'ün oğlu komiser Gökhan'a her şeyi anlatacaktır. Gökhan'da yeni müdürüne kaydı kendinin sildiğini söyleyerek durumu açıklığa kavuşturacaktır. 

     İlerleyecek bölümlerde Sarp'ı Şube Müdürü olarak görürseniz hiç şaşırmayın derim. Mert'e artık Sarp'ın içerideki adamı olacaktır..


     Şimdilik tahminlerimiz bu kadar gelecek olan 36. bölüm fragmanlarına göre tekrar değerlendirmeler ve tahminler yapılacaktır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları